Aktuality

 


Marec 2013

Pripravili sme pre Vás nový portál zameraný na cloudové služby - Cloud 365. Využite príležitosť na bezplatné testovanie cloudového prostredia v zmysle motta: Už žiaden server do firmy prosím. 


Jún 2012

Po úspešnom zložení certifikačných skúšok sa spoločnosť ITSolutions, s.r.o. stáva certifikovaným profesionálom pre spoločnosť Microsoft v oblasti licencovania malých a stredných podnikov.


Apríl 2012

Spustenie webovej stránky venovanej projektu komplexného riešenia zameraného na zvýšenie produktivity zamestnancov a elimináciu vnútorných hrozieb. Rieši tri kľúčové manazérske oblasti: efektívne získavanie informácií, presadzovanie firemných pravidel a ochranu dát pred únikom a zneužitím. Viac na www.produktivitazamestnancov.sk


Február-Marec 2012

Pripravujeme samostatnú webovú prezentáciu komplexného riešenia založeného na softvérovom produkte Safetica Endpoint Security.


December 2011

ITSolutions podpisuje partnerskú zmluvy so spoločnosťou Safetica Technologies


December 2011

ITSolutions získava certifikát o úspešnom absolvovaní školenia zameraného na efektívny manažment zaručených certifikátov.


Oktober 2011

ITSolutions predstavuje nový modernejší web, ktorý lepšie reaguje na meniace sa požiadavky klientov a zároveň predstavuje moderný pohľad na vývoj IT, ktorý spoločnosť presadzuje.

 

Júl 2011

Mimoriadna akcia pre nových klientov. Noví klienti, ktorý využijú našu ponuku a vyberú si jeden z našich zmluvne viazaných paušálnych programov správy IT dostávaju pri viazanosti na jeden rok automaticku zľavu. Znamená to, že namiesto dvanástich mesačných platieb budú hradiť len desať a teda dva mesiace majú k dispozícii našu starostlivosť úplne zadarmo.

 

Jún 2011

Rozšírenie ponuky produktov zameraných na zálohovanie a zálohovacie rutiny. ITSolutions predstavuje kvalitné softvérové riešenia zálohovania prostredníctvom softvéru BackupAssist.

 

Apríl 2011

ITSolutions získava certifikát o úspešnom absolvovaní vzdelávacieho programu zameraného na návrhy softvérových riešení pre malé a stredné podniky Microsoft Sales and Licencing Specialist.

 

 

 

 
© 2011 ITSolutions s.r.o.